Čierny podstavec na slnečník Bonami Essentials ø 100 cm

Čierny podstavec na slnečník Bonami Essentials ø 100 cm

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Bonami Essentials
Cena:74.00 €
Čierny podstavec na slnečník Bonami Essentials ø 100 cm 4,5 (90%) 46 x hodnotené

Ak hľadáte stabilnú základňu pre váš slnečník, ste na správnom mieste. Tento podstavec od Bonami Essentials ho dokáže bezpečne ukotviť a vy si konečne budete môcť užívať vonkajšie posedenie v príjemnom tieni. Veľkou výhodou je takmer nulová údržba, takže si budete môcť užiť viac zábavy. Poznámka: základňu možno naplniť vodou aj pieskom. - hmotnosť po naplnení vodou: 52 kg - hmotnosť po naplnení pieskom: 62 kg Podstavec sa skladá len z plastových častí, kovová konštrukcia patrí slnečníku. Vnútorný priemer tyče je 5 cm. Vhodné slnečníky: - Happy Sun Black Umbrella - Béžový slnečník Happy Sun


 • Stojan na kolieskach Madison Luxe
  Stojan na kolieskach Madison Luxe

  Stojan Luxe od značky Madison je elegantným doplnením slnečníkov Timor, Syros a Las Palmas. Vďaka kolieskam ho ľahko presuniete. ..

  299.00 €
 • Betónový stojan na slnečník Hartman 25 kg
  Betónový stojan na slnečník Hartman 25 kg

  Aby ani veľký vietor pred letnou búrkou nerozhodil harmóniu na vašej terase, upevnite slnečník do pevného stojana. Poriadny kus betónu odolá zmenám..

  78.90 €
 • Podstavec pod slnečník Timpana
  Podstavec pod slnečník Timpana

  Každý slnečník potrebuje pevný podstavec, aby s ním len tak niečo nezamávalo. Podstavec značky Timpana je pevný a v univerzálnej čiernej farbe...

  54.00 €
 • Čierny podstavec na slnečník Bonami Essentials ø 100 cm
  Čierny podstavec na slnečník Bonami Essentials ø 100 cm

  Ak hľadáte stabilnú základňu pre váš slnečník, ste na správnom mieste. Tento podstavec od Bonami Essentials ho dokáže bezpečne ukotviť a vy si konečne..

  74.00 €
 • Sivý slnečník Madison Syros ø 350 cm
  Sivý slnečník Madison Syros ø 350 cm

  Užite si horúce dni so slnečníkom Syros od značky Madison. Tvorí ho polyakrylový povrch, ktorý odpudzuje vodu. Zároveň má faktor ochrany pred slnečným..

  469.00 €
 • Záhradný slnečník Timpana Kingston
  Záhradný slnečník Timpana Kingston

  So slnečníkom Timpana Kingston sa akékoľvek zákutia na záhrade premenia vo vaše obľúbené miesto v tieni. Strechu slnečníka si môžete nastaviť podľa..

  68.90 €


Hľadáte Stojany na slnečníky? V oddelení kategórie | záhrada | výbava na leto | slnečníky môžete objaviť Čierny podstavec na slnečník bonami essentials ø 100 cm!
© 2024Kontakt