Pohár na miešanie z krištáľového skla Nachtmann Noblesse 750 ml

Pohár na miešanie z krištáľového skla Nachtmann Noblesse 750 ml

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Nachtmann
Cena:40.90 €
Pohár na miešanie z krištáľového skla Nachtmann Noblesse 750 ml 4 (80%) 45 x hodnotené

Ako už názov kolekcie Noblesse napovedá, tu nájdete riad z krištáľového skla, ktorý svojím dizajnom pôsobí úplne noblesne a šarmantne. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu. Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti. Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.


 • Shaker Bloomingville Cocktail Shaker
  Shaker Bloomingville Cocktail Shaker

  Vneste do svojej kuchyne novú energiu v podobe doplnkov, ktoré plnia praktickú aj estetickú stránku veci. Tento kúsok od Bloomingville sa nesie v obľúbenom..

  31.90 €
 • Antikoro šejker Westmark 05 l
  Antikoro šejker Westmark 05 l

  Chce to drink? Westmark nie je len značka predstavujúca potreby do kuchyne, ale skvele vybaví aj váš bar. Stavte na jej dlhoročnú tradíciu...

  27.90 €
 • Barová palička Kitchen Craft Bar Craft
  Barová palička Kitchen Craft Bar Craft

  Či už chystáte narodeninovú oslavu, záhradný večierok alebo pokojné posedenie s priateľmi, bez dobrého jedla a pitia sa nezaobídete. To správne..

  16.99 €
 • Antikoro odmerka Cromargan® WMF Loft Bar výška 75 cm
  Antikoro odmerka Cromargan® WMF Loft Bar výška 75 cm

  S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu: ✓ nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie ✓ značka WMF pre nás vyrába už cez 160 rokov..

  20.90 €
 • Antikoro lis na cesnak Hendi
  Antikoro lis na cesnak Hendi

  Praktický lis na cesnak od Hendi ocenia všetci milovníci aromatického varenia. Jeho časti sú odnímateľné, čo výrazne uľahčuje ich čistenie...

  14.99 €
 • Sivo-zelený skladací drvič na zemiaky Joseph Joseph Delta
  Sivo-zelený skladací drvič na zemiaky Joseph Joseph Delta

  Britská značka Joseph Joseph je dizajnová a hravá. Tento skladací drvič na zemiaky je toho priam dôkazom. Funkčnosť, jedinečnosť a štýl -..

  17.00 €
 • Lis na zemiaky a halušky Fackelmann
  Lis na zemiaky a halušky Fackelmann

  Vybavte svoju kuchyňu praktickými pomôckami a náradím od nemeckej značky Fackelmann. Vyznačujú sa minimalistickým dizajnom, ktorý im neuberá na..

  35.90 €
 • Antikoro lis na zemiaky Westmark Triangel
  Antikoro lis na zemiaky Westmark Triangel

  Uľahčite si prácu s pomocníkmi od Westmark. Táto nemecká značka pôsobí na trhu dlhšie ako 50 rokov a môžete si tak byť istí, že si domov pozvete..

  57.90 €


Hľadáte Barmanské potreby? V oddelení kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie môžete objaviť pohár na miešanie z krištáľového skla nachtmann noblesse 750 ml!
© 2024Kontakt