Súprava záhradného nábytku v sivej farbe s hliníkovou konštrukciou Garden Pleasure Celia

Súprava záhradného nábytku v sivej farbe s hliníkovou konštrukciou Garden Pleasure Celia

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Garden Pleasure
Cena:2290.00 €
Súprava záhradného nábytku v sivej farbe s hliníkovou konštrukciou Garden Pleasure Celia 3 (60%) 36 x hodnotené

Využite krásne dni od jari až do jesene na načerpanie energie a stretávanie s priateľmi. Komfortný záhradný set priamo pozýva na vysedávanie na slnku a pri večernom grilovaní. Ľahká a odolná konštrukcia sa nenechá rozhodiť premenlivými vonkajšími podmienkami a vyzerá za všetkých okolností elegantne. Čalúnenie je odnímateľné. Rozmery: Stolík: 133 cm (dĺžka) x 73 cm (šírka) x 44 cm (výška) Pohovka (2x): 195 cm (dĺžka) x 78,5 cm (šírka) x 78 cm (výška) Nosnosť: 110 kg na jedno miesto Leňoška: 73 cm (dĺžka) x 73 cm (šírka) x 30 cm (výška)


 • Sivá záhradná súprava Keter Lana
  Sivá záhradná súprava Keter Lana

  Letné posedenie v kruhu svojich najbližších, najlepšie s kávou alebo napríklad pohárom vína a drobným občerstvením na stole. Tiež sa na to tešíte?..

  429.00 €
 • Záhradná súprava so sedačkou Keter Corfu
  Záhradná súprava so sedačkou Keter Corfu

  Kolekcia záhradného nábytku Keter Corfu sa skladá z 2 kresiel s pohodlným sedákom a stolíka z umelej konštrukcie pripomínajúcej ratanový výplet. Rozmery..

  399.00 €


Hľadáte Záhradné odpočinkové sety? V oddelení kategórie | záhrada | záhradný nábytok | záhradné sety môžete objaviť súprava záhradného nábytku v sivej farbe s hliníkovou konštrukciou garden pleasure celia!
© 2022Kontakt