Celustin masážní gel 250 ml

Celustin masážní gel 250 ml

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Masážne prípravky
Dodavateľ:Topvet
Cena:6.99 €
Celustin masážní gel 250 ml 4,5 (90%) 42 x hodnotené

Masážna gelová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie tkaniva a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukových buniek. Aktívne látky zvyšujú elasticitu a rozpúšťa drobné jazvičky v podkoží. Pre dosiahnutie maximálneho účinku doporučujeme problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladenie pokožky.Návod na použitie: aplikujte v miestach výskytu tzv pomarančovej kože niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Po aplikácii prípravku doporučujeme určené partie tela precvičiť. Zmes vykazuje silný zahrievací efekt. Prírodné aktívne látky môžu byť silným alergénom, doporučujeme preto pred plošným použitím prípravku najprv urobiť test kožnej dráždivosti.Indikácie byliny: zmes proti prejavom celulitídy urýchľuje odbúravanie tukových buniek vyhladzuje pokožku ľahká a praktická aplikácia bez predpisu


 • Masážny gél Čertov pazúr, 250 ml
  Masážny gél Čertov pazúr, 250 ml

  Gél obsahuje výťažky z rastliny Čertov pazúr (Herpagophytum procumbens), ktorá pochádza z Južnej Afriky predovšetkým zo stepí Namíbie. Z koreňov sa..

  7.99 €
 • Topvet Masážny olej LEVANDUĽA, 500 ml
  Topvet Masážny olej LEVANDUĽA, 500 ml

  Telový a kúpeľový olej s vysokým obsahom levanduľovej silice. V tradičnej prírodnej medicíne je aróma levandule používaná pri bolestiach hlavy,..

  10.99 €
 • Topvet Masážna sviečka Zelený čaj s opunciou, 30 ml
  Topvet Masážna sviečka Zelený čaj s opunciou, 30 ml

  Masážna vonná sviečka navodzuje príjemnú, intímnu atmosféru. Po zapálení miestnosť prestúpi svieža harmonická vôňa, ktorá pozdvihne vašu náladu..

  7.99 €
 • Gaštanový gél na nohy a žily, 500 ml
  Gaštanový gél na nohy a žily, 500 ml

  Jedinečný gél prospešný pre unavené nohy a žily. Gél s cennými extraktmi gaštanu, vínnych listov, gáfrom a mentolom. Vhodný pri bolestiach žíl,..

  8.99 €
 • Topvet tatranský gél 250 ml
  Topvet tatranský gél 250 ml

  Tatranský bylinný gel - relaxačný balzam - hrejivý. Masáže na kožu v oblasti svalov, kĺbov a chrbtice. Masážna bylinná kompozícia vo forme balzamu s..

  6.99 €
 • Horčíkový olej v spreji, 150 ml
  Horčíkový olej v spreji, 150 ml

  Horčíkový olej sa aplikuje na kožu a jemne sa vmasíruje. Okamžite sa vstrebáva do tela, priamo do svalov. Zlepšuje vlhkosť a elasticitu pokožky. Dodáva..

  8.99 €
 • Topvet Masážna sviečka Santal drevo, 30 ml
  Topvet Masážna sviečka Santal drevo, 30 ml

  Masážna vonná sviečka navodzuje príjemnú, intímnu atmosféru. Po zapálení miestnosť prestúpi sladkastá drevitá vôňa orientu, ktorú ocenia muži aj..

  6.99 €
 • Topvet Masážny olej CITRÓNOVÁ TRÁVA, 500 ml
  Topvet Masážny olej CITRÓNOVÁ TRÁVA, 500 ml

  Silica citronely sa používa v prírodnej medicíne už viac než 3000 rokov. Aróma citrónovej trávy osviežuje pri strese a napätí. Pôsobí proti únave a..

  10.99 €
 • Gaštanový gél 250 ml Topvet
  Gaštanový gél 250 ml Topvet

  Gaštanový gél obsahuje aescín, ktorý má zosilňujúci účinok na žilové steny a zvyšuje ich pružnosť. Pre tieto svoje vlastnosti sa používa najmä..

  5.99 €
 • Beurer BEU-MG40 ručná infra masáž
  Beurer BEU-MG40 ručná infra masáž

  Beurer MG 40 ručný vibračný masážny prístroj s infračerveným teplom vám poskytne relaxačnú infračervenú vibračnú masáž. Na jej zintenzívnenie..

  40.99 €
 • SANITAS SFB 07 masážna vanička na nohy
  SANITAS SFB 07 masážna vanička na nohy

  Sanitas Nožná masáž SFB 07 bude pre vaše nohy tou najlepšou relaxáciou po dlhom a náročnom dni. Prístroj sa dokonale prispôsobí vašim potrebám..

  38.99 €
 • Masážny prístroj na nohy Shiatsu
  Masážny prístroj na nohy Shiatsu

  Masážny prístroj Shiatsu na blahodarnú masáž chodidiel poskytne jedinečný pocit uvoľnenia, relaxácie a prospeje celému telu.Masáž stimuluje krvný..

  39.99 €


Hľadáte Masážne prípravky? V oddelení kozmetika a parfumy môžete objaviť celustin masážní gel 250 ml!
© 2024Kontakt