Kuchynská linka Jasmin antracit dub

Kuchynská linka Jasmin antracit dub

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchynské linky
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:949.90 €
Kuchynská linka Jasmin antracit dub 4,5 (90%) 46 x hodnotené

Kuchynská linka v prevedení antracit s dubovým drevodekorom z kolekcie Jasmin - kuchyňa v modernom vidieckom štýle s dôrazom na detail nadväzuje na tradíciu útulne zariadeného domova a priam láka k tomu, aby ste si vytvorili prostredie, kde sa budete cítiť dobre. Kombinujte tak jednotlivé elementy z tohto radu a vytvorte si štýlový rustikálny interiér s nádychom tradície.


 • Kuchynská linka Jasmin antracit dub
  Kuchynská linka Jasmin antracit dub

  Kuchynská linka v prevedení antracit s dubovým drevodekorom z kolekcie Jasmin - kuchyňa v modernom vidieckom štýle s dôrazom na detail nadväzuje na tradíciu..

  949.90 €
 • Kuchynská linka Jasmin bielená pínia dub artisan
  Kuchynská linka Jasmin bielená pínia dub artisan

  Kuchynská linka v prevedení bielená pínia s dubovým drevodekorom z kolekcie Jasmin - kuchyňa v modernom vidieckom štýle s dôrazom na detail nadväzuje na..

  949.90 €
 • Kuchynský blok Irma biela dub sonoma
  Kuchynský blok Irma biela dub sonoma

  S kuchynským blokom Irma si môžete v menšom byte vytvoriť funkčný priestor na varenie. Biele plochy s dubovým dekorom...

  179.90 €
 • Obývacia stena Samsa biela
  Obývacia stena Samsa biela

  Obývacia stena o praktickej šírke sa hodí dobre do každého priestoru obývačky. Obľúbená moderná 4-dielna zostava skriniek v prevedení matná biela..

  299.90 €
 • Obývacia stena Samsa dub lefkas
  Obývacia stena Samsa dub lefkas

  Obývacia stena o praktickej šírke pasuje dobre do každého priestoru obývačky. Obľúbená moderná 4-dielna zostava skriniek v prevedení dub lefkas môže..

  199.90 €


Hľadáte Rovné kuchynské linky? V oddelení zostavy a steny | kuchynské linky môžete objaviť kuchynská linka jasmin antracit dub!
© 2024Kontakt