Kuchynská linka Jasmin bielená pínia dub artisan

Kuchynská linka Jasmin bielená pínia dub artisan

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchynské linky
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:949.90 €
Kuchynská linka Jasmin bielená pínia dub artisan 5 (100%) 43 x hodnotené

Kuchynská linka v prevedení bielená pínia s dubovým drevodekorom z kolekcie Jasmin - kuchyňa v modernom vidieckom štýle s dôrazom na detail nadväzuje na tradíciu útulne zariadeného domova a priamo láka k tomu, aby ste si vytvorili prostredie, kde sa budete cítiť dobre. Kombinujte tak jednotlivé elementy z tohto radu a vytvorte si štýlový rustikálny interiér s nádychom tradície.


 • Obývacia stena Rumba biela
  Obývacia stena Rumba biela

  Obývacia stena v trendovom štýle ponúka praktické úložné priestory aj otvorené priehradky na umiestnenie dekoračných predmetov alebo elektroniky...

  369.90 €
 • Fieldmann FDZN 6050-PR zostava záhradného nábytku
  Fieldmann FDZN 6050-PR zostava záhradného nábytku

  Záhradný nábytok Fieldmann využijete pri každej akcii aj odpočinku. Jeho pevnú a stabilnú konštrukciu tvorí oceľ a umelý ratan. Poctivý materiál..

  233.99 €
 • Set záhradného nábytku Bistro, 3 diely
  Set záhradného nábytku Bistro, 3 diely

  Tento set záhradného nábytku je vhodným doplnkom každého balkóna, terasy alebo záhrady. Je určený pre pohodlné sedenie dvoch dospelých osôb. Nosnosť..

  119.99 €
 • Set záhradného nábytku Nina, 3 diely
  Set záhradného nábytku Nina, 3 diely

  Tento set sa bude skvele hodiť predovšetkým pre malé záhrady, terasy alebo balkóny. Výplň stola je zo skla. Konštrukcia je vyrobená z ocele v..

  79.99 €


Hľadáte Rovné kuchynské linky? V oddelení zostavy a steny | kuchynské linky môžete objaviť kuchynská linka jasmin bielená pínia dub artisan!
© 2023Kontakt