Lauben Grinder 200ST

Lauben Grinder 200ST

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchynské spotrebiče
Dodavateľ:Lauben
Cena:23.99 €
Lauben Grinder 200ST 5 (100%) 45 x hodnotené

Lauben Mlynček na kávu 200ST je skvelým pomocníkom pre všetkých milovníkov kvalitnej kávy. Mlynček je vybavený silným celomedeným motorom, ktorý pracuje pri príkone 200 W a má dlhšiu životnosť. S týmto mlynčekom si v okamihu poradíte až s 50 g kávových zŕn, ale aj orechov, semienok alebo byliniek.Sekací nôž trieštivého typu z nehrdzavejúcej ocele # 304 sa postará o rovnomerné mletie surovín. Mlynček sa ovláda stlačením pulzného spínača na veku, hrubosť namletia surovín tak môžete ľahko regulovať. Pre hrubo namletú kávu alebo oriešky stačí kratšia doba mletia, pre dokonale jemnú kávu nechajte mlynček pracovať dlhšiu dobu. Priebeh mletia budete mať celý čas pod kontrolou vďaka priehľadnému veku.Telo mlynčeka aj mlecia nádoba sú vyrobené z # 304 nehrdzavejúcej ocele, ktorá uchová jedinečnú arómu čerstvo namletej kávy po celú dobu prípravy. Za nezameniteľnou vôňou sa už nemusíte ráno ponáhľať do obľúbenej kaviarne. Mlynček sa ovláda veľmi ľahko jednou rukou a na uvedenie do prevádzky stačí zatvorenie a stlačenie veka. Tento spôsob obsluhy je zároveň veľmi bezpečný, pretože mlynček sa nikdy nezapne otvorený. Samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. Poteší vás iste aj veľmi tichý chod a elegantné minimalistické prevedenie, ktoré z mlynčeka urobí dizajnový doplnok každej kuchyne.Vlastnosti: nehrdzavejúca nádoba i telo - z rovnakého typu nehrdzavejúcej ocele je vyrobené celé telo mlynčeka aj mlecia nádoba. Vďaka tomu si káva vždy zachová svoje jedinečnú arómu po celú dobu mletia ľahká manipulácia - na ovládanie mlynčeka vám stačí jedna ruka. Mlynček sa uvádza do prevádzky stlačením pulzného spínača po zatvorení veka. Príprava je teda veľmi jednoduchá, ale aj bezpečná priehľadné veko - stupeň namletia surovín si sami regulujete dĺžkou mlecieho procesu, ktorý môžete ľahko sledovať cez priehľadné veko tichý chod - obľúbenú kávu si môžete dopriať aj skorých ranných hodinách. Hlasitosť mlynčeka pri prevádzke totiž dosahuje len 65 dB, čo je zhruba rovnako ako pri bežnom rozhovore poistka proti prehriatiu - pre vyššiu bezpečnosť je mlynček vybavený tiež poistkou proti prehriatiu


 • BEPER BP580 elektrický mlynček na kávu Profi
  BEPER BP580 elektrický mlynček na kávu Profi

  Profesionálny elektrický mlynček na kávu BEPER BP580 vám pomôže namlieť čerstvú kávu na vašu obľúbenú šálku lahodného nápoja. Zverte kávové..

  126.99 €
 • Sencor SCG 3550SS mlynček na kávu
  Sencor SCG 3550SS mlynček na kávu

  Elektrický mlynček na kávu SCG 3550SS značky Sencor dokáže urobiť radosť všetkým milovníkom čerstvo namletej kávy. Hravo si poradí aj s bylinkami,..

  28.99 €
 • Sencor SCG 2052WH
  Sencor SCG 2052WH

  Elektrický mlynček je vhodný nielen na mletie zrnkovej kávy, ale aj orechov, bylín, maku a korenia. Zásobník až na 60 gramov kávových zŕn, z ktorých..

  15.99 €
 • DOMO DO723K elektrický mlynček na kávu
  DOMO DO723K elektrický mlynček na kávu

  Elektrický mlynček na kávu so špeciálnym trieštivým nožom dokáže namlieť až 110 g kávy. Nad mletím máte plnú kontrolu vďaka pulznému tlačidlu a..

  39.99 €
 • DOMO DO712K elektrický mlynček na kávu
  DOMO DO712K elektrický mlynček na kávu

  Elektrický mlynček na kávu s vyberateľnou nehrdz. násypkou na prípravu až 70 g kávy na jedno mletie. O mletie sa stará ostrý nehrdz. nôž tesne..

  19.99 €


Hľadáte Mlynčeky na kávu? V oddelení domáce a osobné spotrebiče | kuchynské spotrebiče | príprava nápojov | kávovary a príprava kávy môžete objaviť lauben grinder 200st!
© 2024Kontakt