Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF

Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Ostatné kuchynské náradie
Dodavateľ:GrandCHEF
Cena:12.50 €
Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF 3 (60%) 43 x hodnotené

Vynikajúci na prípravu dokonale tvarovaných klasických hamburgerov a hamburgerov s náplňou, ich hygienické skladovanie a jednoduché odoberanie. Hamburgery možno v lise krátkodobo uchovať pre neskoršiu tepelnú úpravu. So stupnicami na jednoduchú prípravu nižších aj vyšších hamburgerov s váhou 100 alebo 150 g v surovom stave. Vyrobený z odolného plastu, vhodný do umývačky. 3 roky záruka.


 • Strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks
  Strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks

  Tri bubnové strúhadlá určené pre mlynček na strúhanku HANDY. Vynikajúce pre jemné a hrubé strúhanie a plátkovanie zeleniny, strúhanie zeleniny na..

  20.60 €
 • Oddeľovač škrupín HANDY
  Oddeľovač škrupín HANDY

  Rovnomerne naruší škrupinu v hornej časti vajca vareného na hniličku, na mäkko alebo na tvrdo. Škrupinu možno pri podávaní ľahko a vcelku odstrániť...

  9.50 €
 • Dávkovač na med a sirup DELÍCIA
  Dávkovač na med a sirup DELÍCIA

  Vynikajúci na pohodlné a presné dávkovanie tekutého medu alebo sirupu a ich hygienické uchovanie. Vhodný na bežné zaváracie poháre s nízkym aj vysokým..

  14.00 €
 • Stojan na plnenie vreciek FlexiSPACE
  Stojan na plnenie vreciek FlexiSPACE

  Vynikajúci na plnenie plastových vreciek potravinami a zdobiacimi krémami, s nastaviteľnou výškou od 12 do 20 cm. Vyrobený z odolného plastu s protišmykovou..

  6.60 €
 • Potravinárska sieťka s nadstavcom na plnenie PRESTO
  Potravinárska sieťka s nadstavcom na plnenie PRESTO

  Vynikajúca na ľahkú a rýchlu prípravu pevných mäsových rolád, údenín a pod. Sieťka vhodná na varenie, pečenie aj údenie je odolná do 220 °C. Ľahko..

  7.99 €
 • Potravinárska sieťka PRESTO
  Potravinárska sieťka PRESTO

  Vynikajúca na ľahkú a rýchlu prípravu pevných mäsových rolád, údenín a pod. Určená na varenie, pečenie aj údenie, odolná do 220 °C. Vhodná ako..

  5.99 €
 • Strúhadlo na ľadovú drť HANDY
  Strúhadlo na ľadovú drť HANDY

  Vynikajúce na ľahkú prípravu ľadovej drte z kociek ľadu, s 20 vreckami na ich prípravu. Určené na použitie s mlynčekmi HANDY (art. 643583), vyrobené z..

  14.90 €
 • Nerezová podložka na prípravu potravín GrandCHEF 45 x 35 cm
  Nerezová podložka na prípravu potravín GrandCHEF 45 x 35 cm

  Vynikajúca na hygienickú prípravu potravín, ideálna na spracovanie rýb, mäsa, zeleniny, miesenie ciest a pod. Nerezová podložka neabsorbuje arómu ani..

  24.90 €


Hľadáte Pomôcky a príslušenstvo? V oddelení kuchynské náradie a pomôcky | ostatné kuchynské náradie môžete objaviť multifunkčný lis na hamburgery grandchef!
© 2024Kontakt