Oddeľovač tuku GrandCHEF

Oddeľovač tuku GrandCHEF

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Ostatné kuchynské náradie
Dodavateľ:GrandCHEF
Cena:17.30 €
Oddeľovač tuku GrandCHEF 5 (100%) 49 x hodnotené

Vynikajúci na ľahké oddelenie tuku od mäsového vývaru alebo výpeku. Všetok tuk zostane v oddeľovači zhromaždený na hladine a čistý vývar alebo výpek možno stlačením rukoväti ľahko oddeliť. S cediacim sitkom na zachytávanie kúskov korenie a pod. viečkom a stupnicou na meranie. Vyrobený z odolného plastu. 3 roky záruka


 • Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF
  Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF

  Vynikajúci na prípravu dokonale tvarovaných klasických hamburgerov a hamburgerov s náplňou, ich hygienické skladovanie a jednoduché odoberanie. Hamburgery..

  12.50 €
 • Oddeľovač škrupín HANDY
  Oddeľovač škrupín HANDY

  Rovnomerne naruší škrupinu v hornej časti vajca vareného na hniličku, na mäkko alebo na tvrdo. Škrupinu možno pri podávaní ľahko a vcelku odstrániť...

  9.50 €
 • Dávkovač na med a sirup DELÍCIA
  Dávkovač na med a sirup DELÍCIA

  Vynikajúci na pohodlné a presné dávkovanie tekutého medu alebo sirupu a ich hygienické uchovanie. Vhodný na bežné zaváracie poháre s nízkym aj vysokým..

  14.00 €
 • Nádoba na cedenie GrandCHEF ø 23 cm
  Nádoba na cedenie GrandCHEF ø 23 cm

  Vynikajúca na varenie a ľahké cedenie cestovín, zeleniny a pod. v hrncoch s priemerom 24 cm bez prichytávania pokrmov. Posuvné úchyty umožňujú varenie so..

  45.40 €


Hľadáte Pomôcky a príslušenstvo? V oddelení kuchynské náradie a pomôcky | ostatné kuchynské náradie môžete objaviť oddeľovač tuku grandchef!
© 2024Kontakt