Orion Máslenka ker. SRDIEČKA 16x12 cm

Orion Máslenka ker. SRDIEČKA 16x12 cm

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:11.99 €
Orion Máslenka ker. SRDIEČKA 16x12 cm 4,5 (90%) 33 x hodnotené

Nepraktické umastené pôvodné obaly od masla, ktoré sa navyše pri krájaní často prerežú, nahradí praktická biela porcelánová máslenka.Máslenka SRDIEČKA vyrieši uloženie masla v chladničke bez neustáleho rozbaľovania pôvodného obalu, maslo pomôže vkusne servírovať pri raňajkách, desiate. Zostane uzavreté a zachová si kvalitu a chuť aj pri dlhšom skladovaní. Možno ju využiť aj na servírovanie aromatických syrov.Na spodnej časti môžete maslo krájať, viečko má praktický úchyt na pohodlné odklopenie. Možno ju umývať aj v umývačke riadu.


 • Banquet Dóza na maslo BRILLNTE Bamboo, 20 x 15 x 7,5 cm
  Banquet Dóza na maslo BRILLNTE Bamboo, 20 x 15 x 7,5 cm

  Vôňa vidieka aj starkinej kuchyne, to je nezabudnuteľné kúzlo, ktoré patrí do každej domácnosti. Máslenka na bambusovom podnose je stelesnením lásky k..

  8.90 €
 • Orion Dóza na maslo, orion 153598
  Orion Dóza na maslo, orion 153598

  Užitočný pomocník do každej domácnosti, ktorý vám umožní pohodlne maslo uložiť do chladničky bez nutnosti otvárania pôvodného obalu. Navyše bude..

  5.99 €
 • Orion Máslenka nerezUH BUTT
  Orion Máslenka nerezUH BUTT

  Vôňa vidieka i starkinej kuchyne, to je nezabudnuteľné čaro, ktoré patrí do každej domácnosti. Máslenka je stelesnením lásky k starým vidieckym..

  8.99 €
 • Tescoma dóza FRESHBOX 5.2 l, hlboká
  Tescoma dóza FRESHBOX 5.2 l, hlboká

  Dóza je vhodná pre skladovanie a prenášanie potravín. Vybavená vzduchotesným uzáverom. Vložené potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže,..

  17.90 €
 • Sklenená dóza s plastovým vekom, 1,8 l, sivá
  Sklenená dóza s plastovým vekom, 1,8 l, sivá

  Sklenená dóza rozveselí vašu kuchyňu a podá vám pomocnú ruku vždy, keď budete potrebovať uskladniť sypké potraviny alebo obľúbené dobroty...

  4.99 €
 • Orion Plechová dóza Srdce, Pečivo, 42 x 22,5 x 16 cm
  Orion Plechová dóza Srdce, Pečivo, 42 x 22,5 x 16 cm

  Chlebník na uloženie pečiva má praktické drevené viečko, ktoré je možné používať aj ako kuchynskú doštičku na krájanie alebo ako podložku pod..

  28.99 €


Hľadáte Dózy na potraviny? V oddelení dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín môžete objaviť orion máslenka ker. srdieČka 16x12 cm!
© 2022Kontakt