Orion Porcelánová máslenka WHITELINE, 17 x 14 cm

Orion Porcelánová máslenka WHITELINE, 17 x 14 cm

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:9.99 €
Orion Porcelánová máslenka WHITELINE, 17 x 14 cm 4 (80%) 38 x hodnotené

Nepraktické umastené obaly od masla, ktoré sa navyše pri krájaní často prerežú, nahradí jednoducho praktická biela porcelánová máslenka s úchytom z bambusu.Maslenka WHITELINE vyrieši uloženie masla v chladničke bez neustáleho rozbaľovania pôvodného obalu, ale aj maslo môžete vkusne servírovať pri raňajkách, desiate. Maslo zostane uzavreté a zachová si kvalitu aj chuť aj pri dlhšom skladovaní. Možno ju využiť aj na uskladnenie a servírovanie aromatických syrov. Spodnú časť je možné umývať bez viečka v umývačke riadu.


 • Tescoma GUSTITO dóza na maslo
  Tescoma GUSTITO dóza na maslo

  Tescoma GUSTITO dóza na maslo. Vyrobené z prvotriedneho porcelánu, určené k uloženiu a štýlovému servírovaniu masla. Vhodné do chladničky, mrazničky,..

  16.90 €
 • Altom Sklenená máslenka Ruslana
  Altom Sklenená máslenka Ruslana

  Praktická a zároveň štýlová máslenka patrí medzi základné vybavenie každej kuchyne. Skvele sa hodí ako pre skladovanie masla v chladničke, tak aj pre..

  5.99 €
 • Orion Porcelánová máslenka bambus WHITELINE, 16,5 x 12,5 см
  Orion Porcelánová máslenka bambus WHITELINE, 16,5 x 12,5 см

  Nepraktické umastené obaly od masla, ktoré sa navyše pri krájaní často prerežú, nahradí jednoducho praktická biela porcelánová máslenka s úchytom a..

  9.99 €
 • Altom Porcelánová dóza na maslo Regular
  Altom Porcelánová dóza na maslo Regular

  Vôňa vidieka i starkinej kuchyne, to je nezabudnuteľné čaro, ktoré patrí do každej domácnosti. Máslenka na bambusovej tácke je stelesnením lásky k..

  12.99 €
 • Koziol Máslenka CLUB
  Koziol Máslenka CLUB

  Kolekcia Club by Koziol je kolekciou kuchynských doplnkov inšpirovaných prírodou, architektúrou a technológiou, ktorá má svojou podobou povzbudiť k..

  11.99 €


Hľadáte Dózy na potraviny? V oddelení dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín môžete objaviť orion porcelánová máslenka whiteline, 17 x 14 cm!
© 2022Kontakt