Pokrievka k šunkovaru PRESTO

Pokrievka k šunkovaru PRESTO

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:PRESTO
Cena:8.20 €
Pokrievka k šunkovaru PRESTO 3 (60%) 47 x hodnotené

Až o 50% zníži náklady na energiu pri varení domácej šunky! S pokrievkou si voda v hrnci udrží stabilnú teplotu a nie je potrebné ju dolievať, príprava šunky je oveľa ľahšia. Určená pre šunkovar Tescoma PRESTO ( art. 420866), vhodná pre hrnce s priemerom 18 -24 cm. Vyrobená z odolného plastu, možno umývať v umývačke. 3 roky záruka.


 • Súprava na sušenie TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty
  Súprava na sušenie TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

  Je elektrická sušička ovocia zbytočne veľká a neskladná alebo jej použitie zbytočne komplikované? Máme pre vás skvelé a rýchle..

  21.90 €
 • Sušička potravín PRESIDENT
  Sušička potravín PRESIDENT

  Luxusná sušička s veľkou plochou na sušenie Predstavujeme výkonnú a tichú sušičku potravín s veľkorysou plochou na sušenie, prehľadným..

  89.60 €
 • Lyžica na zmrzlinu GrandCHEF
  Lyžica na zmrzlinu GrandCHEF

  Vynikajúca na pohodlné naberanie zmrzliny, jej tvarovanie do kopčekov a dávkovanie do kornútikov a misiek. Masívna lyžica zo zliatiny kovov akumuluje a..

  10.90 €
 • Forma celozrnný chlieb TESCOMA DELLA CASA
  Forma celozrnný chlieb TESCOMA DELLA CASA

  Vynikajúca na prípravu domáceho celozrnného chleba, forma nepripaľuje, upečený chlieb možno ľahko vyklopiť. Vyrobená z prvotriedneho žiaruvzdorného..

  13.20 €
 • Tvorítka na ravioli DELÍCIA, 4 tvary
  Tvorítka na ravioli DELÍCIA, 4 tvary

  Vynikajúce na prípravu klasických aj originálnych talianských cestovín ravioli v tvare koliesok, štvorčekov, trojuholníkov a srdiečok, s univerzálnou..

  10.30 €


Hľadáte Príprava šunky? V oddelení kuchynské náradie a pomôcky | príprava domácich potravín môžete objaviť pokrievka k šunkovaru presto!
© 2024Kontakt