Strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks

Strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Ostatné kuchynské náradie
Dodavateľ:HANDY
Cena:20.60 €
Strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks 4 (80%) 43 x hodnotené

Tri bubnové strúhadlá určené pre mlynček na strúhanku HANDY. Vynikajúce pre jemné a hrubé strúhanie a plátkovanie zeleniny, strúhanie zeleniny na rezančeky "julienne", strúhanie ovocia, orechov, čokolády, syra apod. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vhodné do umývačky. Mlynček na strúhanku HANDY žiadajte u svojho predajcu výrobkov značky Tescoma. 3 roky záruka.


 • Oddeľovač škrupín HANDY
  Oddeľovač škrupín HANDY

  Rovnomerne naruší škrupinu v hornej časti vajca vareného na hniličku, na mäkko alebo na tvrdo. Škrupinu možno pri podávaní ľahko a vcelku odstrániť...

  9.50 €
 • Dávkovač na med a sirup DELÍCIA
  Dávkovač na med a sirup DELÍCIA

  Vynikajúci na pohodlné a presné dávkovanie tekutého medu alebo sirupu a ich hygienické uchovanie. Vhodný na bežné zaváracie poháre s nízkym aj vysokým..

  14.00 €
 • Nádoba na cedenie GrandCHEF ø 23 cm
  Nádoba na cedenie GrandCHEF ø 23 cm

  Vynikajúca na varenie a ľahké cedenie cestovín, zeleniny a pod. v hrncoch s priemerom 24 cm bez prichytávania pokrmov. Posuvné úchyty umožňujú varenie so..

  45.40 €
 • Stojan na plnenie vreciek FlexiSPACE
  Stojan na plnenie vreciek FlexiSPACE

  Vynikajúci na plnenie plastových vreciek potravinami a zdobiacimi krémami, s nastaviteľnou výškou od 12 do 20 cm. Vyrobený z odolného plastu s protišmykovou..

  6.60 €
 • Potravinárska sieťka PRESTO
  Potravinárska sieťka PRESTO

  Vynikajúca na ľahkú a rýchlu prípravu pevných mäsových rolád, údenín a pod. Určená na varenie, pečenie aj údenie, odolná do 220 °C. Vhodná ako..

  5.99 €
 • Súprava na obaľovanie pokrmov PRESTO
  Súprava na obaľovanie pokrmov PRESTO

  Vynikajúca na prípravu pokrmov v trojobale, v mise s vyberateľným sitom a vekom je možné naporciované pokrmy ľahko a rýchlo obaliť múkou, vajciami aj..

  12.90 €


Hľadáte Pomôcky a príslušenstvo? V oddelení kuchynské náradie a pomôcky | ostatné kuchynské náradie môžete objaviť strúhadlá k mlynčeku handy, 3 ks!
© 2024Kontakt