Tescoma DELLA CASA súprava na prípravu syra

Tescoma DELLA CASA súprava na prípravu syra

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:26.99 €
Tescoma DELLA CASA súprava na prípravu syra 4,5 (90%) 45 x hodnotené

Pomocou súpravy Della Casa pripravíte domáci krémový syr a detské smotanové dezerty s ovocím, čokoládou a pod. Zo surovín a ingrediencií, ich pôvod a kvalitu poznáte a máte 100% pod kontrolou, bez použitia "éčok" a konzervantov. Vďaka tomu sú doma pripravované syry a dezerty vždy zdravé a čerstvé.Súpravu tvorí misa s vekom, cedidlo odpovedajúcej veľkosti a 5 ks netkaného plátna pre opakované použitie. Pri bežnom použití a šetrnej údržbe možno každé z piatich dodávaných plátien použiť až 5krát.Náhradné plátno na prípravu krémového syra Della Casa, 5 ks (č. 105581) možno zakúpiť aj samostatne.


 • Concept RK2382 rýchlovarná kanvica plastová 1,7 l, sivá
  Concept RK2382 rýchlovarná kanvica plastová 1,7 l, sivá

  S rýchlovarnou kanvicou RK2382, v lesklom sivom prevedení, uvaríte na jedno naplnenie až 7 šálok vášho obľúbeného horúceho nápoja. Je vybavená..

  17.99 €
 • Lauben Toaster T17WS
  Lauben Toaster T17WS

  Ak ste milovníkmi chrumkavých hrianok, Lauben T17WS hriankovač posunie vaše raňajky na vyššiu úroveň. Na výber máte zo 7 stupňov opečenia, takže..

  32.99 €


Hľadáte Príprava domácich potravín? V oddelení kuchyňa a jedáleň môžete objaviť tescoma della casa súprava na prípravu syra!
© 2024Kontakt