Tescoma miska na omelety a volské oká PURITY MicroWave

Tescoma miska na omelety a volské oká PURITY MicroWave

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Riad
Dodavateľ:Tescoma
Cena:12.90 €
Tescoma miska na omelety a volské oká PURITY MicroWave 4 (80%) 24 x hodnotené

Vynikajúca na ľahkú a rýchlu prípravu omeliet a volských ôk v mikrovlnnej rúre. Vyrobená unikátnou technológiou nanoCARE zo špičkového plastového materiálu vhodného na použitie v zdravotníctve a farmácii. Riad PURITY MicroWave nevstrebáva pachy pokrmov a nezafarbuje sa. Je antibakteriálny, úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu pokrmov na ich prípravu a skladovanie. Šetrí čas, energiu, peniaze aj prírodu, po použití ho stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. 3 roky záruka.  


 • Tescoma miska na varené vajcia PURITY MicroWave, 2 ks
  Tescoma miska na varené vajcia PURITY MicroWave, 2 ks

  Vynikajúca na rýchlu prípravu namäkko aj natvrdo varených vajec v mikrovlnnej rúre. Vyrobená unikátnou technológiou NanoCARE zo špičkového plastového..

  8.59 €
 • Tescoma miska na rozpúšťanie čokolády DELÍCIA
  Tescoma miska na rozpúšťanie čokolády DELÍCIA

  Súprava na rýchle rozpúšťanie čokolády a prípravu čokoládovej polevy v mikrovlnnej rúre. Vynikajúca na dekorovanie múčnikov a dezertov, prípravu..

  8.40 €
 • ECG MTD 2072 SE mikrovlnná rúra
  ECG MTD 2072 SE mikrovlnná rúra

  Pohodlný a rýchly ohrev večere či obeda je samozrejmosťou s mikrovlnnou rúrou ECG MTD 2072 SE. Bez hromady špinavého riadu máte na stole behom chvíľky..

  96.49 €
 • DOMO DO1058 mikrovlnná rúra, čierna
  DOMO DO1058 mikrovlnná rúra, čierna

  Vysoko výkonná mikrovlnná rúra so zväčšením vnútorným priestorom a elegantným dizajnom. U tohto modelu oceníte okrem rýchleho ohrevu aj jednoduché..

  109.99 €
 • DOMO DO42201 mikrovlnná rúra
  DOMO DO42201 mikrovlnná rúra

  Mikrovlnná rúra s manuálnym ovládaním v bielom prevedení s nehrdzavejúcimi prvkami, má 6 prednastavených programov pre veľmi jednoduchú prípravu..

  69.99 €
 • ECG MTD 2071 SE mikrovlnná rúra
  ECG MTD 2071 SE mikrovlnná rúra

  S mikrovlnkou ECG MTD 2071 SE a jej 6 prednastavenými programami dosianete širokú škálu obľúbených receptov. Pripraviť si takto môžete napríklad..

  77.99 €
 • Mikrovlnná rúra Sencor SMW 4317SS
  Mikrovlnná rúra Sencor SMW 4317SS

  Mikrovlnná rúra Sencor z nehrdzavejúcej ocele predstavuje dizajnový a výkonný kúsok do vašej kuchyne. Priestranná mikrovlnná rúra s dvoma ovládacími..

  70.49 €


Hľadáte Riad do mirkovlnnej rúry? V oddelení varenie | riad môžete objaviť tescoma miska na omelety a volské oká purity microwave!
© 2021Kontakt