Tescoma miska na varené vajcia PURITY MicroWave, 2 ks

Tescoma miska na varené vajcia PURITY MicroWave, 2 ks

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Riad
Dodavateľ:Tescoma
Cena:8.59 €
Tescoma miska na varené vajcia PURITY MicroWave, 2 ks 3,5 (70%) 23 x hodnotené

Vynikajúca na rýchlu prípravu namäkko aj natvrdo varených vajec v mikrovlnnej rúre. Vyrobená unikátnou technológiou NanoCARE zo špičkového plastového materiálu vhodného na použitie v zdravotníctve a farmácii. Riad PURITY MicroWave nevstrebáva pachy pokrmov a nezafarbuje sa. Je antibakteriálny, úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu pokrmov pri ich príprave a skladovaní. Šetrí čas, energiu, peniaze aj prírodu, po použití ich stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. 3 roky záruka.


 • Tescoma forma na knedle TESCOMA DELLA CASA
  Tescoma forma na knedle TESCOMA DELLA CASA

  Vynikajúca na ľahkú a rýchlu prípravu žemľových, zemiakových aj bezlepkových domácich knedlí  v pare alebo v mikrovlnnej rúre. Knedle sa vo forme..

  8.99 €
 • Tescoma hrnček na polievku PURITY MicroWave
  Tescoma hrnček na polievku PURITY MicroWave

  Vynikajúci na prenášanie polievky do zamestnania a pod., jej ohrievanie v mikrovlnnej rúre a podávanie. Vyrobený unikátnou technológiou nanoCare zo..

  10.90 €
 • Tescoma miska na omelety a volské oká PURITY MicroWave
  Tescoma miska na omelety a volské oká PURITY MicroWave

  Vynikajúca na ľahkú a rýchlu prípravu omeliet a volských ôk v mikrovlnnej rúre. Vyrobená unikátnou technológiou nanoCARE zo špičkového plastového..

  12.90 €
 • Tescoma ochranný poklop PURITY MicroWave
  Tescoma ochranný poklop PURITY MicroWave

  Ochráni pokrmy v mikrovlnnej rúre pred vysušením a mikrovlnnú rúru pred znečistením. Vhodný aj ako univerzálny poklop na jedálenský stôl, do chladničky..

  8.59 €
 • Tescoma miska na rozpúšťanie čokolády DELÍCIA
  Tescoma miska na rozpúšťanie čokolády DELÍCIA

  Súprava na rýchle rozpúšťanie čokolády a prípravu čokoládovej polevy v mikrovlnnej rúre. Vynikajúca na dekorovanie múčnikov a dezertov, prípravu..

  8.40 €
 • ECG MTD 2072 SE mikrovlnná rúra
  ECG MTD 2072 SE mikrovlnná rúra

  Pohodlný a rýchly ohrev večere či obeda je samozrejmosťou s mikrovlnnou rúrou ECG MTD 2072 SE. Bez hromady špinavého riadu máte na stole behom chvíľky..

  96.49 €
 • DOMO DO1058 mikrovlnná rúra, čierna
  DOMO DO1058 mikrovlnná rúra, čierna

  Vysoko výkonná mikrovlnná rúra so zväčšením vnútorným priestorom a elegantným dizajnom. U tohto modelu oceníte okrem rýchleho ohrevu aj jednoduché..

  109.99 €
 • DOMO DO42201 mikrovlnná rúra
  DOMO DO42201 mikrovlnná rúra

  Mikrovlnná rúra s manuálnym ovládaním v bielom prevedení s nehrdzavejúcimi prvkami, má 6 prednastavených programov pre veľmi jednoduchú prípravu..

  69.99 €
 • DOMO DO3025 mikrovlnná rúra
  DOMO DO3025 mikrovlnná rúra

  Mikrovlnná rúra v retro sivom dizajne s veľkým vnútorným objem 25 l. Vnútorné rozmery (š x h x v): 31,8 x 34,5 x 20 cm.Vlastnosti: vnútorný objem 25..

  113.99 €
 • DOMO DO3020 Mikrovlnná trouba retro, man.20l, 700W
  DOMO DO3020 Mikrovlnná trouba retro, man.20l, 700W

  Jednoducho ovládateľná mikrovlnná rúra retro v svetlosivej farbe s oblými tvarmi a chrómovanými ovládacími prvkami i úchytom na otváranie. Mikrovlnná..

  97.99 €


Hľadáte Riad do mirkovlnnej rúry? V oddelení varenie | riad môžete objaviť tescoma miska na varené vajcia purity microwave, 2 ks!
© 2021Kontakt