Wenko Sada 2 nástenných nehrdzavejúcich háčikov Fish

Wenko Sada 2 nástenných nehrdzavejúcich háčikov Fish

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Wenko
Cena:9.99 €
Wenko Sada 2 nástenných nehrdzavejúcich háčikov Fish 5 (100%) 49 x hodnotené

Dizajnové samolepiace nehrdzavejúce háčiky nemeckej značky Wenko. Dekoratívne nástenné háčiky v tvare rybičky z vysoko kvalitnej robustnej nehrdz. ocele. Háčiky pripevníte jednoducho bez vŕtania a montovania. Stačí odstrániť ochrannú fóliu a nalepiť. Háčik okamžite pevne drží. V prípade potreby rovnakým spôsobom ľahko odstránite.Háčiky priľnú na všetky hladké povrchy, ako sú dlaždice, sklo a pod. Vďaka atraktívnemu matnému dizajnu sa perfektne hodí do kúpeľne, kuchyne a kamkoľvek do domácnosti. Kvalitný výrobok nemeckej značky Wenko.


 • Woody Odrážadlo motorka, červená
  Woody Odrážadlo motorka, červená

  Toto odrážadlo je ideálne pre prípravu jazdy na bicykli, kedy sa deti učia rovnováhe a obratnosti. Má ľahkú drevenú konštrukciu a krásny dizajn..

  38.99 €
 • LT4032 termoska TABLE 1,5L LAMART
  LT4032 termoska TABLE 1,5L LAMART

  Nerezová termoska Table značky Lamart s objemom 1,5 litra v elegantnom dizajne. Ranná káva alebo lahodný čaj vydržia o niečo dlhšie..

  19.99 €
 • Orion Hrniec nerez ANETT 14 l pokrievka
  Orion Hrniec nerez ANETT 14 l pokrievka

  Nehrdzavejúce hrnce predstavujú vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a sú ideálnou..

  65.99 €


Hľadáte Kuchynské nože? V oddelení bývanie a doplnky | bytové doplnky | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia a príslušenstvo môžete objaviť wenko sada 2 nástenných nehrdzavejúcich háčikov fish!
© 2024Kontakt