Dávkovače mydla


Donner  STAND s odkapem

Donner STAND s odkapem

Stojan Donner STAND určený pre dávkovače gélovej a tekutej dezinfekcie Donner MIST. Po vyvŕtaní nových otvorov alebo nalepení obojstrannej lepiacej pásky však môže poslúžiť aj ako univerzálny stojan pre akýkoľvek dávkovač.Vďaka..Donner TRAY s odkapem

Donner TRAY s odkapem

Stojan je určený pre dávkovače gélovej a tekutej dezinfekcie Donner. Po vyvŕtaní nových otvorov však môže poslúžiť aj ako univerzálny stojan pre akýkoľvek dávkovač dezinfekcie.Vďaka odkvapu je podlaha pod dávkovačom vždy..Donner DROP (Gel)

Donner DROP (Gel)

Donner DROP Gél je automatický dávkovač dezinfekcie a tekutého mydla. Do zásobníka dávkovača s kapacitou 850 ml sa gélová náplň jednoducho dolieva, tak nie ste viazaní na jedného dodávateľa náhradných náplní. Tradičný dizajn..Donner DROP (Foam)

Donner DROP (Foam)

Donner DROP Foam je automatický dávkovač penového mydla a dezinfekcie. Funguje úplne bezkontaktne, jednoduchým priložením dlane. Vďaka tomu, že sa mydlo/dezinfekcia do zásobníka dolieva, nie ste viazaní len na jedného dodávateľa..Donner ROUND (Foam)

Donner ROUND (Foam)

Dávkovač penového mydla a dezinfekcia Donner ROUND Foam funguje úplne bezkontaktne, jeho prevádzka je tak maximálne hygienická. Spotreba penového mydla / dezinfekcia je v porovnaní s tekutou náplňou výrazne nižšia. S dávkovačom..Donner ROUND (Gel)

Donner ROUND (Gel)

Donner ROUND Gél je určený pre bezkontaktný výdaj prípravkov s gélovou konzistenciou ako je mydlo či gélová dezinfekcia. Pracuje úplne automaticky – bezkontaktne. Automatický dávkovač má zásobník s objemom 700 ml (až 1400..


Kategória davkovace mydla obsahuje 6 produktov z našeho výberu internetových obchodov.


SOCIÁLNE MÉDIÁ
facebook youtube
Hľadáte dávkovače mydla? Inšpirujte sa Dávkovače mydla z výberu eshopov.
© 2023 Kontakt